Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Travelite – Firma i marka, której przyświeca myśl: „Jakość płynąca z tradycji”.

Firma rodzinna specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości lekkiego, wytrzymałego i praktycznego bagażu turystycznego. Początek tradycji to 1949 r, - powstanie przedsiębiorstwa „Gerhard Winkler+Co.–Taschenfabrik“ w Hamburgu. Dziś Travelite to innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, badania nowych technologii i poszukiwania najlepszej jakości. Travelite to solidność, niezawodność i nowoczesny design.

Travelite do produkcji swoich produktów używa najnowszych i najlepszych materiałów i technologii. Produkty Travelite wszystkie bez wyjątku są projektowane i opracowywane w Niemczech. Proces produkcji jest dostosowany do wymagań rynku i przygotowany do spełniania restrykcyjnych niemieckich norm i standardów jakościowych podlegającym ciągłej surowej kontroli. Travelite to także przedsiębiorstwo przestrzegające surowych norm społecznych i socjalnych w miejscu pracy.

Travelite to bardzo wysokiej jakości walizki podróżne, plecaki, teczki, torby na laptopa a także szeroka gama akcesoriów podróżnych

Travelite

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl